Podstrona: [FOTO] Rzeszowskie Juwenalia. Dzień pierwszy / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

[FOTO] Rzeszowskie Juwenalia. Dzień pierwszy

2018-05-11
[FOTO] Rzeszowskie Juwenalia. Dzień pierwszy

10 maja na Rynku Rzeszowskim zostały przekazane klucze do miasta studentom, którzy rozpoczęli po raz dwudziesty piąty swoje święto. Tradycyjnie rozbawiony tłum kolorowych przebierańców przemaszerował ulicami Rzeszowa na miasteczko akademickie Politechniki Rzeszowskiej.

Pierwszy dzień Koncertowego Finału Rzeszowskich Juwenaliów na głównej scenie rozpoczął się występem kabaretu Czwarta Fala, zagrał też zespół Koniec Świata. Swój debiut na scenie juwenaliowej miał laureat studenckiego konkursu piosenki „Kill me with the music” - Patryk Mateja. Publiczność bawiła się słuchając największych przebojów Luxtorpedy i Sławomira.

Na scenie Pewexu wystąpili: Lola Band, Mariola i Dj Ramzes, Chwytak & Dj Wiktor, na scenie klubowej i hiphopowej odbyło się 12 koncertów.

Zapraszamy na drugi dzień koncertów, przed publicznością wiele muzycznych wrażeń:

• na scenie głównej wystąpią: Kękę, KSU, Enej i Kult, początek godz. 19:30
  • na scenie Pewexu zagrają: Piękni i Młodzi, Marcus P, Mariola i Dj Ramzes, start 20:00,
  • na scenie klubowej zaprezentują się: Sequential, Mr. One & Eskey, Mattheo da Funk & Orquell, Hooq, Mike Evans, Bart Qukx &Penx, Alex & MDMA, początek 20:00,
  • na scenie hiphopowej: DJ EDK, Opti Crew, Terapia Banda, Małach i Rufuz, start: 20:00.

Podczas trzeciego dnia, 12 maja wystąpią:

• na głównej scenie: Patryk Mateja laureat studenckiego konkursu piosenki „Kill me with the music”, Kali, Strachy Na Lachy, Beata i Bajm, początek 19:30,
  • na scenie Pewexu: Dj Silver, Playboys, Shantel, MIG, początek 20:00,
  • na scenie klubowej: Mrroller, Larsm, Cold One, Mattheo Da Funk, Satora, MDMA, Alex, start 20:00,
  • na scenie hiphopowej: Dj EDK, Dwa Te, Arab, Kacper HTA, Dj EDK, początek 20:00.
Powrót do listy aktualności